Категории

.

Категории

.

LODFIBER ONS-SC + -10G-ER Съвместим 10GBASE-ER SFP + 1550nm 40km DOM приемо-предавател

LODFIBER ONS-SC + -10G-ER Съвместим 10GBASE-ER SFP + 1550nm 40km DOM приемо-предавател

BGN 240.00

Сума
Налично за поръчка

Cisco ONS-SC + -10 G-ER Съвместим 10 GBASE-ER SFP + 1550nm 40km DOM Trans Me Съвместим 10 GBase-ER, SFP +, 1550nm, 40 Km приемо-предавател Спецификации : Номер на част : ONS-SC + -10 G-ER Форм-фактор : SFP + Тип устройство : Приемо-предавателен модул Приложение : 10 GBASE-ER Скорост на предаване на данни : 10 Gbps Дължина на вълната : 1550nm Max Разстояние : 40 KFC Макс. : 0 ~ 70 ° C Съвместим с MSA SFP + Спецификация

Повече информация

Име на марката:
LODFIBER
Номер на модела:
ONS-SC + -10G-ER

Най-добри оферти в категория